Turkcell Toplantıdayım 1GB Bedava İnternet Paketi

Türkcell Toplantıdayım ile bedava internet

Turkcell’in yeni geliştirdiği uygulamalarından olan Turkcell Toplantıdayım uygulamasından 1 GB bedava internet paketi kazanın.

Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indiren Turkcell kullanıcıları haftalık ücretsiz internet paketi kazanıyor. Turkcell hattınız ile bu kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz. Turkcell tarafından verilen Toplantıdayım 1GB hediye internet paketini daha sonradan kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım nedir?

Toplantıdayım uygulaması 28 Nisan 2020 tarihinden itibaren storelardan kaldırıldı ancak uygulamayı bu tarihten önce indirdiyseniz uygulamanın özelliklerinden faydalanmaya devam edebiliyorsunuz.

Toplantıdayım uygulaması takviminizi takip eder, takviminizin dolu olduğu zamanlarda sizi arayanlara önceden uygulamadan seçtiğiniz anonsları otomatik olarak dinletmenizi sağlar. Seçtiğiniz anonslar dinletilirken aynı anda telefonunuz çalmaya devam eder. İstediğiniz zaman telefonunuzu açarak çağrıyı cevaplayabilirsiniz. Servis ücreti haftalık tüm vergiler dahil 7,90 TL’dir.

Toplantıdayım uygulamasında anonsların otomatik olarak devreye girebilmesi için uygulamanın telefonunuzdaki takvimle senkronize olmasına izin vermeniz gerekir.

Toplantıdayım servisine ilk defa üye olan, ses hattı sahibi tüm bireysel ve kurumsal abonelerin 1 hafta boyunca yararlanabileceği 1 GB internet paketi ücretsizdir.

Paket bitiminde ne olacak?

Paket kotası bittiğinde abonenin başka bir paketi yoksa paket aşımından ücretlendirilecektir. Paket aşımı için, mevcut tarifesindeki aşım kuralları geçerli olacaktır. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.

Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilecektir.

Türkcell Toplantıdayım ile Bedava İnternet
Türkcell Toplantıdayım ile Bedava İnternet

Turkcell Toplantıdayım 1GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılım için Toplantıdayım servisine üye olan hat sahibi aboneler, servise üyelerini tanımladıktan sonra abonelikleri otomatik olarak sağlanacak ve 1 hafta boyunca geçerli olan 1 GB hediye internet paketleri hatlarına yüklenmiş olacaktır. İptal etmek istediğiniz takdirde 2222 ya da 3814’e “IPTAL TOPLANTI” yazıp göndermeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Toplantıdayım bedava internet kampanyasından faydalandıktan sonra bu paketi dilerseniz iptal edebilirsiniz. Bu kampanyadan sadece bir kere faydalanabilirsiniz, her numarada sadece 1 kereliğine faydalanabileceği şekilde oluşturulmuştur. Turkcell Toplantıdayım uygulamasında yer alan takvim seçeneği ile de hayatınıza Turkcell ile yol verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Turkcell Paycell 1GB Bedava İnternet

Cts May 15 , 2021
Paylaş herkes bilsin!FacebookPinterestTwitterLinkedinRedditTumblrDiggVKLineLineTurkcell Paycell Turkcell tarafından özel olarak hazırlanmış olan ve tüm dünyada geçerli olan ödeme yöntemi olan Paycell ile sizler de kazanın. Turkcell Paycell, sizlere güvenli ödeme yöntemi sunar, bununla beraber Paycell bedava i̇nternet paketi kazanabilirsiniz. Turkcell Paycell uygulaması sizler için güvenli ödeme yöntemi sunuyor, kredi kartınız yoksa Paycell […]
Turkcell Paycell Bedava İnternet