Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell Müşteri Hizmetleri direk bağlanma sistemi sayesinde müşteri temsilcisiyle iletişime geçebileceksiniz. Hattınızda veya cihazınızda herhangi bir internet, arama problemi şebeke çekmeme gibisinden sorunlarınız varsa bu durumu bildirerek kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz. Turkcell hat şikayet işlemleri, hat sorunlarınızı veya evdeki internet bağlantı sorununuza kadar bütün sorunlarınızı bir telefon bağlantısı sayesinde çözebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri telefon numarası nedir?

Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmek için, 0532 532 00 00 nolu numarayı aramanız durumunda direk olarak Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu numarayı aradığınız takdirde sizleri ilk olarak müşteri temsilcisi değil telesekreter karşılayacaktır. Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız da birkaç tuşlama yaparak bunu başarıyla tamamlayabilirsiniz. Peki, Turkcell müşteri temsilcisine beklemeden bağlanma işlemi nasıl yapılır?

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Kısa Yoldan Bağlanma

Turkcell müşteri hizmetleri siz değerli aboneleri için kesintisiz olarak 7/24 hizmet sunmaktadır. Turkcell müşteri temsilcisini aramak için, eğer hattınız Turkcell ise 532’yi çevirip aramanız yeterlidir. Eğer ki hattınız Turkcell değilse 0532 532 00 00 nolu numarayı aramanız durumunda Turkcell ile iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanma yöntemleri sayesinde beklemeden müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için Turkcell’i aradıktan sonra telesekreter sizlere neden Turkcell’i aradığınızı ve ne gibi bir işlem yapmak istediğinizi sormaktadır. Sizler “müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum” gibisinden bir cevap vermeniz durumunda ne gibi bir işlem yapacağınızı tekrardan sormaktadır. Bu soruya ise “hat işlemleri” cevabını vererek kısa sürede müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.

Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için, hattınız faturalı ise 532’yi aradıktan sonra iki kere telefonunuzdan 2 tuşuna basarak müşteri hizmetlerine direk olarak ulaşabilirsiniz. Turkcell’de çalışan müşteri temsilcisi sizlerin bilgilerini teyit ettikten sonra sizlere yardımcı olacaktır.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Beklemeden Bağlanma

Faturalı Turkcell müşterileri, beklemeden direk müşteri hizmetlerine bağlan işlemi için 532 nolu numarayı araması gerekmektedir. Daha sonrasında ise, 2 defa 2 tuşuna basarak direk olarak müşteri temsilcisiyle görüşmeye başlayabilir. Ayrıca Turkcell ile iletişime geçmek çok kolaydır, hem sosyal medya hesaplarınızdan hem de Bip Messenger uygulamasını kullanarak sizlerde Turkcell temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için Bip Messenger uygulamasını telefonunuza indirerek Destek bölümünden hattınız için yapmak istediğiniz birçok işlemi telefondan görüşmeden sadece yazışarak işlemlerinizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanmadan bu şekilde işlemlerinizi mesajlaşma uygulamasından gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır.

Eğer ki Turkcell çekmiyor, Turkcell şebeke sorunum var diyorsanız bu durumu Turkcell’e mail atarak çözebilirsiniz. Turkcell ile iletişime geçebilmek için sizlerde Buradaki adresine giderek bu durumu müşteri temsilcisine bildirmeniz yeterli olacaktır. Tüketici Şikayetleri sayfasında yer alan ad soyad – telefon ve mesaj kutusunu eksiksiz olarak doldurarak sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Turkcell Bip Messenger bedava internet paketi

Pts May 10 , 2021
Paylaş herkes bilsin!FacebookPinterestTwitterLinkedinRedditTumblrDiggVKLineLineTurkcell tarafından hazırlanmış olan ve kullanımı tamamen ücretsiz olan Türkcell Bip Messenger uygulamasını sizlerde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Her Turkcell kullanıcısının severek kullandığı Bip Messenger hediye internet paketleri de sunmaktadır. 2020 yılında Turkcell Bip ile bedava internet paketi kazanmak oldukça kolaydır. Bunun için sizlerde telefonlarınıza Bip Messenger uygulamasını indirerek […]
Turkcell Bip Messenger bedava internet paketi