Turkcell Kurban Bayramı bedava internet 2021

Kurban bayramı hediye internet

Turkcell operatörünü kullanıyorsanız hattınız ne olursa olsun Turkcell’in kurban bayramı bedava internet kampanyasına hemen katılabilirsiniz. Bayramda özel anlarınızda ailenizle, dostlarınızla ya da sevdiklerinizde internetten görüşebilmeniz için Turkcell sizlere Kurban Bayramına özel bedava 1GB internet paketi hediye ediyor.

Kurban Bayramında tanımlanacak olan ücretsiz 1GB internet paketini alabilmek için yapmanız gereken hiçbir ek işlem olmayıp, sadece Turkcell’i olmanız yeterlidir. 1GB bedava internet paketi hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Turkcell Kurban Bayramı bedava internet fırsatlarından faydalanmak için 4 farklı kampanyaya hemen katılıp bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Kurban Bayramı Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell’lilere Kurban Bayramında BİP Kampanyası

Turkcell büyük bir GSM Operatörü olarak müşterilerini kurban bayramında da unutmayarak, onlara BİP uygulamasını kullanmaları durumunda bedava, ücretsiz ve hediye internet verecek. Turkcell Bip Messenger Kurban Bayramı Kampanyasına katılabilmek için sizlerde ücretsiz olarak Bip Messenger uygulamasını mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. Bip Messenger uygulamasını hemen bedavaya indirmek ve kullanmak için uygulama mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyaları

Kurban Bayramı Turkcell Yaani Kampanyası

Kurban Bayramının başlangıcından bitimine kadar geçerli olmak koşulu ile Turkcell kullanıcılarının “Yaani Arama Motorunu“ kullanıp, arama yapmaları halinde 1GB bedava, ücret ve hediye internet kazanabilecekler. Turkcell Yaani uygulamasından daha önceden herhangi bir bedava internet paketi kazanmadıysanız Yaani uygulamasında sizi bekleyen yeni bir bedava internet paketi bulunmaktadır.

Turkcell’in kullanıcılarına sağlayacağı ve otomatik olarak yükleyeceği 1GB bedava, hediye ve ücretsiz internet paketi hizmeti hattınıza kurban bayramı öncesinde yüklenecek olup, kurban bayramının başlangıcından bitimine kadar kullanımı devam edecek. 1GB bedava internet paketi kurban bayramı sonunda süresi dolacak olup, kullanılamayan limitler otomatik olarak silinecek. Hediye paketin kullanım süresi ile alakalı değişiklik yapabilme hakkı Turkcell’e aittir.

bedava internet
Kurban bayramı hediye internet

Turkcell bedava internet paketi

Turkcell Kurban Bayramı hediye internet paketlerinden faydalanmak için sizlerde Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak sizleri bekleyen kurban bayramı kampanyalarını hemen kullanın. Bunun için ilk olarak Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir ve sonrasında ise uygulamaya giriş yaparak Salla Kazan paketini ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Turkcell 2020 yılında bu kampanyaları Kurban bayramına özel olarak sunmuştur. Ve ayrıca 2020 yılında Turkcell Kurban bayramı hediye internet paketlerinin yanı sıra birçok teknoloji ürünlerinde indirimler yapmıştır. Sizlerde bu indirimleri kullanmak için turkcell.com.tr adresine giderek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurban bayramı bedava internet kazanabileceğiniz diğer uygulamalar;

Dijital Operatör Turkcell Kurban Bayramı Kampanyası

Turkcell GSM Operatörü Kurban Bayramında Dijital Operatör kampanyasından faydalanmak isteyen kullanıcılarına, IOS veya Google Play Stroe ile uygulamayı indirmeleri halinde kurban bayramının başlangıcından bitimine dek geçerli olacak bedava, ücretsiz ve hediye internet paketini hattınıza otomatik olarak tanımlayacaktır. Turkcell dijital operatör uygulamasını kullanarak kalan bütün paket detaylarınıza ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Turkcell ile Kurban Bayramı Boyunca Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GSM Operatörünün Dijital Operatör uygulamasını kullanan abonelerine bayram boyunca bedava internet paketi hizmeti sağlamaktadır. Bunun için yapmanız gerek tek şey, Dijital Operatör üzerinden giriş yaparak, telefonunuz ile salla kazan yapmanız yeterlidir. Akıllı cihazını sağlayan her Turkcell abonelerine Kurban Bayramı boyunca geçerli olacak hediye ve bedava internet paketi tanımlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Turkcell Bedava SMS 2021

Cts May 15 , 2021
Paylaş herkes bilsin!FacebookPinterestTwitterLinkedinRedditTumblrDiggVKLineLineTarifenizde SMS hakkınız olmasa bile Turkcell size bedava sms gönderme hakkı veriyor. Turkcell bedava sms paketini yapabilmek için öncelikle Turkcell abonesi olmanız gerekiyor. Turkcell hediye sms gönderme işlemleri için ilk olarak “İPTAL İZİN’’ yazıp 2222’ye SMS göndermeniz gerekmektedir. SMS’den sonra sizden tekrardan SMS göndermenizi istemekteyiz, bunun için sizlere […]
Turkcell Bedava SMS