Turkcell Bedava SMS 2021

Turkcell Bedava SMS

Tarifenizde SMS hakkınız olmasa bile Turkcell size bedava sms gönderme hakkı veriyor. Turkcell bedava sms paketini yapabilmek için öncelikle Turkcell abonesi olmanız gerekiyor.

Turkcell hediye sms gönderme işlemleri için ilk olarak “İPTAL İZİN’’ yazıp 2222’ye SMS göndermeniz gerekmektedir. SMS’den sonra sizden tekrardan SMS göndermenizi istemekteyiz, bunun için sizlere onay mesajı geldikten sonra DEVAM yazıp 2197’ye göndererek Turkcell tarafından gönderilecek olan reklam tanıtım mesajlarına izin verdiğiniz için Turkcell’den 1.000 adet SMS hakkı kazanmış olacaksınız.

Sadece Turkcell bedava sms paketi değil bunun yanı sıra Turkcell sizlerin de internete girebilmesini sağlamak için hediye internet paketi de vermektedir. Hattınıza tanımlanacak olan bedava sms hakkı ve internet hakkı 1 hafta boyunca geçerlidir. Kalan kullanım detaylarına Turkcell Hesabım uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava SMS Paketi Nasıl Yapılır?

1.000 SMS kampanyası dışında Turkcell hediye SMS paketlerini kullanmak için bir diğer yöntem ise “GEL SMS” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek 30 adet SMS hakkı kazanabilirsiniz. Eğer 30 adet bana yeterli olmaz daha fazlasına ihtiyacım var diyorsanız bunun için ise; “SMS” yazıp 2222’ye göndererek Turkcell deneme SMS kampanyasından 100 adet SMS hakkı kazanabilirsiniz. 2021 yılında Turkcell sayesinde sizlerde bol bol sms paketlerini kazanarak sevdiklerinize SMS göndermeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell operatöründen her hafta farklı hediyeler kazanmak istiyor ve bu hediyelerin arasında yer alan bedava sms paketini kullanmak istiyorsanız alt kısımdaki yazıya göz atabilirsiniz. Turkcell bedava sms veren uygulamalar sayesinde yine Turkcell’den bedava sms paketleri kazanabileceksiniz.

Turkcell Bedava SMS 2021
Turkcell Bedava SMS 2021

Turkcell Bedava Sms Veren Uygulamalar

Turkcell’den kazanmış olduğunuz SMS’lerin ne kadar kaldığını öğrenmek istiyorsanız “*100#” tuşlamanız durumunda kalan haklarınızı öğrenebilirsiniz. Turkcell bedava sms veren uygulamalar sayesinde yine birçok hediye sms paketlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki, Turkcell bedava sms veren uygulamalar nelerdir?

Bilindiği gibi ülkemizde en çok hediye paket veren operatör Turkcell’dir. Her hafta kendi abonelerine birçok hediye vermekte olan Turkcell operatörü için sizler de Turkcell Hesabım uygulamasını indirmeniz ve bu uygulamada yer alan her hafta yenilenmekte olan Salla Kazan kampanyasına katılarak bedava sms paketlerinden herhangi birini kazanabilirsiniz. Turkcell hediye sms veren uygulama olan Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yaparak sizlerde sizleri beklemekte olan sms haklarınızı kullanabilirsiniz.

Bunun için Turkcell Hesabım uygulamasını mobil cihazlarınıza indirmeniz gerekmektedir daha sonrasında uygulamaya giriş yaparak ücretsiz olarak Turkcell tarafından sunulan Salla Kazan kampanyasına katılarak hediye sms hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell hediye SMS kampanyasına sizlerde katılmak istiyorsanız mobil cihazlarınıza Turkcell Hesabım uygulamasını indirmeniz yeterlidir. Her hafta birbirinden farklı ve bolca hediye paket vermekte olan salla kazan kampanyası ile beraber Turkcell hediye sms paketlerini kazanabilirsiniz. Bunun haricinde yine Bip Messenger uygulamasını kullanarak sizlere ücretsiz SMS hakkınızı hattınıza tanımlayabilirsiniz. Turkcell’den daha fazla haberdar olmak ve diğer bedava olan kampanyaları kullanmak istiyorsanız Turkcell bedava internet adlı konumuza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Turkcell Toplantıdayım 1GB Bedava İnternet Paketi

Cts May 15 , 2021
Paylaş herkes bilsin!FacebookPinterestTwitterLinkedinRedditTumblrDiggVKLineLineTurkcell’in yeni geliştirdiği uygulamalarından olan Turkcell Toplantıdayım uygulamasından 1 GB bedava internet paketi kazanın. Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indiren Turkcell kullanıcıları haftalık ücretsiz internet paketi kazanıyor. Turkcell hattınız ile bu kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz. Turkcell tarafından verilen Toplantıdayım 1GB hediye internet paketini daha sonradan kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Turkcell Toplantıdayım nedir? […]
Türkcell Toplantıdayım ile bedava internet