Turkcell bedava internet 2021

Turkcell operatörü her hafta hatta her gün yeni bir bedava internet kampanyası sunmaktadır. Bu yıl siz de Turkcell operatörünü tercih ederek daha fazla Turkcell bedava internet kampanyalarına katılın. Size özel olarak sunulmuş profesyonel kampanyalar sayesinde en basit paketlerle Turkcell kampanyalarını kazanın. Turkcell kullanıcısı iseniz siz de kendinizi çok şanslı bulabilirsiniz, çünkü bugün doğru bir operatörü kullanıyor ve doğru bir sayfadasınız.

Turkcell hediye internet 2020 kampanyaları nelerdir?

Bütün kampanya detaylarını tek tek açıklamadan önce kesin olarak ve herkesin sürekli olarak faydalanabileceği paketlerden bahsederek konuya giriş yapmak istiyorum. Bilindiği üzere Turkcell’in bedava internet veren uygulamaları sayesinde her Turkcell abonesi bir kereliğine mahsus olmak şartıyla hediye internet paketi kazanmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Hangileri

Turkcell tarafından geliştirilen arama motoru uygulaması olan Yaani uygulamasını indirerek aylık 1GB bedava internet paketi kazanın. Turkcell Yaani bedava internet paketini hemen kullanmak için sizde Google Play veya App Store marketlerinden bu uygulamayı bulup kullanmanız durumunda hattınıza 30 gün boyunca geçerli olan 1GB hediye internet paketi tanımlanmış olacaktır. Hattınızın Turkcell olması ve bu uygulamayı kullanmanız siz değerli Turkcell kullanıcıları için yeterlidir. Daha önceden Turkcell Yaani uygulamasını indirip kullanmadıysanız şimdi tam zamanı, ilk defa Turkcell Yaani uygulamasını kullanan kullanıcılar için geçerlidir.

Paycell uygulaması bir ödeme sistemedir, Paycell ile internet üzerinden alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz. Paycell bedava internet paketi için, hattınızın Turkcell olması gerekmektedir ve Paycell hesabınız olması gerekmektedir. Daha sonrasında Paycell hesabınıza 75TL kadar bir yükleme yapmanız durumunda Turkcell hattınıza otomatik olarak hediye internet paketi tanımlanacaktır. Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan Paycell hediye internet kampanyasına katılabilmek için mutlaka kayıt işlemlerinizde kendi Turkcell numaranızı kullanmanız gerektiğini unutmayınız.

Turkcell bedava internet

Turkcell bedava internet

Turkcell Hediye İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell hediye internet paketi kazanmak için sizde hemen Turkcell Hesabım uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Hesabım uygulamasında yer alan Salla Kazan kampanyasına katılarak her hafta farklı bir hediye kazanabilirsiniz. Hesabım uygulamasından ayrıca hattınız için birçok işlemi yapabileceksiniz. Turkcell Hesabım uygulamasını telefonunuza indirebilmek için tek yapmanız gereken uygulama marketlerinden Hesabım uygulamasını bulup indirip giriş yapmanız yeterlidir. Sizi zaten daha önceden yapmadıysanız Turkcell Salla Kazan kampanyası bekleyecek.

Turkcell tarafından sürekli güncel tutulan ve içerisinde birçok dergiyi barındıran Turkcell Dergilik uygulamasından bedava internet paketi kazanın. Turkcell Dergilik bedava internet paketini kazanmak için telefonlarınıza bu uygulamayı indirip giriş yapmanız durumunda hattınıza bedava internet paketi tanımlanmış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Turkcell Kurban Bayramı bedava internet 2021

Cts May 15 , 2021
Paylaş herkes bilsin!FacebookPinterestTwitterLinkedinRedditTumblrDiggVKLineLineTurkcell operatörünü kullanıyorsanız hattınız ne olursa olsun Turkcell’in kurban bayramı bedava internet kampanyasına hemen katılabilirsiniz. Bayramda özel anlarınızda ailenizle, dostlarınızla ya da sevdiklerinizde internetten görüşebilmeniz için Turkcell sizlere Kurban Bayramına özel bedava 1GB internet paketi hediye ediyor. Kurban Bayramında tanımlanacak olan ücretsiz 1GB internet paketini alabilmek için yapmanız […]
Kurban bayramı hediye internet