Turkcell Bedava Dakika – Konuşma Paketi

Turkcell Bedava Dakika

Turkcell Bedava Dakika – Konuşma Paketi Bir çok kampanya yapan bütün operatörleri geride bırakan ve ülkemizin en eski operatörlerinden biri olan Turkcell sayesinde 2021 yılında sevdiklerimizle bol bol konuşabilmekteyiz. Bir çok kampanyası ve yapmış olduğu etkinlikler ile tanınan Turkcell operatörün sunduğu bedava dakikalardan sizlerde yararlanmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

Turkcell’den faturalı veya faturasız bir hatta sahip iseniz sizler de Turkcell bedava dakikalar kazanmak istiyorsanız yapmanız gerekenlerden ilkini açıklıyorum, telefonunuzun SMS kısmını açıp aşağıda paylaşmış olduğumuz bedava dakika paketlerini tek tek denemeniz yeterli olacaktır. Aşağıda yer alan paketleri deneyerek kolaylıkla bu paketlere sahip olabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika

Turkcell Bedava Dakika – Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Bu paketleri sadece bir kere yapabilirsiniz, eğer yapmaya çalıştığınız paket olmuyor ise daha önceden bu pakete benzer bir paket ya da bu paketi daha önceden yaptığınız için olabilir. Eğer daha önceden hiç Turkcell bedava dakika paketlerinden hiçbirinden faydalanmadıysanız bu paketleri deneyebilirsiniz.

24 Saat boyunca kullanmak istediğiniz bedava dakika paketi kazanmak istiyorsanız, 1 gün boyunca kullanabileceğiniz Turkcell bedava dakika kazanmak istiyorsanız GEL yazıp 2222’ye ücretsiz olarak SMS göndererek kazanabilirsiniz.

30 dakika boyunca kullanabileceğiniz ve her yönü ücretsiz olarak arayabileceğiniz toplamda 30 dakika konuşma paketi kazanmak istiyorsanız GEL DK yazıp 2222’ye yollayınız.

Turkcell tarafından verilen 20. Yıla özel olarak verdiği sürpriz paketinden sizler de yararlanmak istiyorsanız hemen SURPRIZ yazıp 2222’ye mesaj göndererek bedava dakika, bedava sms veya bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Turkcell taksitle telefon nasıl alınır?

Cts May 15 , 2021
Paylaş herkes bilsin!FacebookPinterestTwitterLinkedinRedditTumblrDiggVKLineLineTurkcell taksitle telefon nasıl alınır? Çağın bir getirisi olarak teknolojik aletlerin  zorunluluk haline gelmesiyle taksitle telefon nasıl alınır? kaygısı da pek çok kişinin gündeminde yar alıyor. Son yıllarda yapılan düzenlemeler ile taksitle cep telefonu almak yasaklanmış olsa da piyasa şartlarında nakit ödemeyle telefon almak bütçeleri zorlamaya devam ediyor. […]
Turkcell taksitle telefon