Numarasını taşıyana Turkcell bedava internet

Turkcell operatörüne yeni gelenler yaşadı, Turkcell’e numarasını taşıyan herkes artık Turkcell bedava internet paketlerinden herhangi birini kullanmayı hak kazanıyor. Turkcell en fazla müşteriye sahip hat olma yolunda hızla ilerliyor. Cezbedici kampanyalar yaparak her geçen gün müşterilerine yenilerini eklemeyi başarıyor. Oldukça disiplinle çalışan bu firmanın ilk gayesi müşterilerini memnun edebilmek, onların taleplerine, isteklerine cevap verebilmek. Müşterilerden gelen geri dönüşler sayesinde de bu durumun oldukça başarılı şekilde ilerlediğini görebiliyoruz. Sizlerde numaranızı Turkcell operatörüne taşıyarak bedava internet kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz. Peki, Turkcell yeni gelenlere özel kampanyası nasıl yapılır?

Turkcell Yeni Gelenlere Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Bugün anlatacağımız kampanya hattını Turkcell’e taşıyan şanslı ve akıllı kullnıcılara özel. Turkcell kullanıcısı olarak 8 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bazı koşullar var. 8 GB internet kampanyasından yararlanmak için hat geçişini online siteden yapmanız gerekmektedir.

Turkcell online siteye girip hattınız kapınıza gelsin ister misiniz bölümünde yer alan formu doldurarak sizlerde hattınızı oturduğunuz yerden Turkcell’e taşıyabilirsiniz. Hattınıız kapınıza gelir ve sizi zaman kaygısından, yol masrafından, yorulmaktan kurtarır. Ayrıca bunca katkının yanı sıra sizlere 8 GB hediye internet imkanı sunar. Böylelikle sizlerde 2020 yılında Turkcell’in sunduğu ilk bedava internet kampanyasından faydalanmış olursunuz. Ayrıca Turkcell’in bu kampanyası haricinde Turkcell Hesabım uygulamasında da bolca hediye internet paketleri kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet

Kazandığınız interneti 4 ay boyunca 2 GB bedava internet şeklinde kullanın. Kampanya dahilinde kalan kullanımlarınızı Turkcell Hesabım uygulamasından takip edebilirsiniz. Hediye paketiniz hattınıza tanımlandığımda kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Kullanımınız bittiğinde iptal etmenize gerek yoktur otomatik olarak iptal olmaktadır. Kullanımlarınız yalnızca yurtiçinde kullanmanız için uygundur. Daha fazla kampanyadan yararlanmak ve hızlı haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Turkcell Numarasını Taşıyana Hediye İnternet

Turkcell numarasını taşıyan her yeni aboneye hediye internet paketi vermektedir. Sizlerde numaranızı Turkcell’e numaranızı taşımak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • İlk olarak Turkcell’in internet sitesinde yer alan https://www.turkcell.com.tr/tr/turkcellli-olmak bu bağlantıya gidiniz.
  • Bu alandan numaramı taşımak işaretine tıklayıp gereken kutucukları doldurunuz.
  • Formda belirtmiş olduğunuz adrese artık yeni hattınız gelecek ve ilk ay 4GB bedava internet paketini kullanabilirsiniz. Diğer aylar ise 2GB şeklinde hediye internet paketleriniz hattınıza tanımlı olmaya devam edecektir.

Turkcell numarasını taşıyana kampanyalarından biri 8GB bedava internet paketidir, sizlerde numaranızı Turkcell’e taşıyıp daha fazla kampanyalardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Turkcell Salla Kazan ile bedava internet

Pts May 10 , 2021
Paylaş herkes bilsin!FacebookPinterestTwitterLinkedinRedditTumblrDiggVKLineLineTurkcell salla kazan kampanyasıyla birbirinden farklı ve oldukça sevindiren hediyeler ile Turkcell hat kullanıcılarını mutlu etmekte sınır tanımıyor. Çekim gücünün oldukça geniş bir alana yayılmış olması ve yaptığı onlarca kampanya ile insanların ilgisini çekmeyi başarıyor. Her geçen gün bu kampanyalara bir yenisini daha ekleyerek müşteri sayısını sürekli yüksek […]