MasterChef Türkiye potaya kim gitti?

Dokunulmazlık ve bireysel dokunulmazlık oyunu ile MasterChef Türkiye’de 2 isim eleme potasına girdi.

MasterChef Türkiye‘de haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı.

MasterChef Türkiye’nin 1 Ekim’de ekranlara gelen son bölümünde, dokunulmazlık oyunu için MasterChef kırmızı ve mavi takım yarışmacıları farklı konseptlerde yemekler hazırladı.

masterchef

MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı?

Dokunulmazlık oyununu 5-3 kırmızı takım kazandı.

MasterChef 2020‘de dokunulmazlığı kaybeden mavi takım, bu kez bireysel dokunulmazlık mücadelesi için yarıştı. Yarışmacılar bireysel dokunulmazlık oyununda, Mehmet şefin özel tarifi ile olan Surf and Turf’ı yapmaya çalıştı. Mavi takım Somer, Mehmet ve Danilo Şef’in kendilerine verdiği süre içinde Mehmet şefin tabağına en yakın olanı hazırlamak için dakikalar ile yarıştı.

Kabuklu deniz ürünleri alerjisi olan Tanya oyun sırasında rahatsızlanarak oyun dışına çıktı. Şefler yaptıkları tadım bölümünde Uğur ile Sefa’nın tabağını başarılı buldu.

Oyunun sonunda kazanan isim Sefa, oldu. Sefa böylece bireysel dokunulmazlığı alan isim oldu.

Mavi takımda bireysel dokunulmazlığı Sefa kazandı ve Uğur’u eleme adayı olarak seçti.

Eleme adayları kimler oldu?

Kırmızı takımın yaptığı oylama sonucu ikinci eleme adayı ise takım kaptanı tarafından belirlendi. Didem ikinci eleme adayı oldu. Didem, haftanın 4. eleme adayı olarak potaya gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Arka Sokaklar’da düğün var!

Cum Eki 2 , 2020
15 sezondur ekrana gelen dizinin Cuma akşamı yayınlanacak 559’uncu bölümünde Selin (Oya Okar) ve Mesut (Şevket Çoruh), dünya evine giriyor.
arka sokaklar