Bimcell Yeni Hat Fiyatı Ne Kadar?

Yeni Hat Fiyatı Ne Kadar?

Abone sayısını her geçen artıran Bimcell sadece ön ödemeli yani faturasız hat satışı yapmaktadır. Bim mağazalarında kimliğinizle alabileceğiniz Bimcell Yeni Hat fiyatları 2021 ve Bimcell tarife ve kampanyalarını sizler için derledik.

Diğer operatörlerdeki hat fiyatlarını göz önüne aldığımızda daha uygun fiyatı ile ön plana çıkan Bimcell hem uygun fiyatı hem de yaptığı kampanyalar ile özellikle gençler ve öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Bimcell Türk Telekom alt yapısını kullanmasına karşın yaptığı kampanyalar ile şimdiden diğer operatörlere fark açmış konumdadır.

Bimcell Yeni Hat Fiyatları 2021

Son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen Bimcell hem uygun paketleri hemde Bimcell hat fiyatları ile tercih edilmektedir. Çünkü Bimcell hatları ne kadar  ve Bimcell hat kaç tl diye soranlar genelde 85 TL cevabını duyduğunda soluğu burada alıyor. Zira diğer operatörlerde fiyatlandırmanın 110-150 TL dolaylarında olması göz önüne alındığında, bu durum gayet mantıklı gibi görünüyor. Siz de bu avantajlı hat kampanyasından yararlanabilirsiniz.  Bim mağazalarını kimliğinizle giderek sadece 85 TL ücret ödediğiniz hoş geldin kampanyası ile yeni hat alımlarında 9 GB bedava internet ile beraber 300 dakika ve 300 SMS yüklemesi yapılacaktır.

Bimcell Hat Fiyatları 2021

Abone sayısını hızlıca yükselten operatörlerden biri olan Bimcell uygun paketlerin yanında Bimcell bedava internet ve Bimcell bedava dakika vererek müşteri sayısını hızlıca yükseltmektedir.

Diğer operatörlerde sim kart fiyatlarının neredeyse 200 TL kadar çıkması bir çok kişinin Bimcell hatları ne kadar? ve Bimcell hat kaç tl? sorununa cevap aradığı bilinmektedir. Cebe dost paketlerinin yanında uygun fiyatlı paketleri ile tercih sebebi olan Bimcell hat ücreti 105 TL olması en büyük avantajlarından biri olmaktadır.

Sadece kimliğiniz ile en yakın Bim mağazalarına gidip 105 TL karlığından hem yeni hattınızı alıyorsunuz hem de hoş geldin hediye olarak 9 GB internet, 300 SMS ve 300 Dakika ücretsiz olarak sahip oluyorsunuz.

Bimcell Yeni Hat Fiyatları Ne Kadar?

Bimcell hat ücreti ve Bimcell faturasız hat fiyatı 2021 yılında 85 TL fiyat ile satılmaktadır. Bim mağazalarından kimlik ile alabileceğiniz Bimcell hat ücreti tüm bim mağazalarından 85 TL satılmaktadır. Ayrıca yeni hat alımlarından 9 GB internet, 300 Dakika ve 300 SMS hediye olarak yüklenecektir.

Bimcell Sim Kart Nereden Alınır

Bimcell sim kart yani Bimcell hat işlemlerini ve satın almaları tüm Bim mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz. Bimcell hat almak isteyen kişi kimliği Bim mağazalarından sözleşmesini imzalayarak hemen sim kartını teslim alıp kullanmaya başlayabilir.

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları

Bimcell yeni hat kampanyaları 2021 yılında da kaldığı yerden tüm hızı ile devam ediyor. BİMcell Hediye 500 SMS Kampanyası, BİMcell Hediye 1 GB Kampanyası, BİMcell Hediye 4GB ve Bimcell Hoş geldin Kampanyası ile Bimcelle geçenler gerçekten de hediyelere doyacak. Dilerseniz Bimcell yeni hat kampanyaları seçeneklerine hemen geçelim.

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

500 SMS

HEDİYE!

Tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli!

Aylık

1 GB

HEDİYE!

Aylık

5 GB+500 SMS

HEDİYE!

Tek seferde 40TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli

Aylık

9 GB

300 Dakika

300 SMS

HEDİYE!

Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Bimcell Hat Devir Ücreti

Bimcell hat devri işlemi devir alan ile devir eden kişiler kimlikleri ile beraber devir işlemini gerçekleştirebilirler. Hat devir işleminde Bimcell hat devir ücreti yeni hat alımda olduğu gibi devlete ödenen vergiler ve telsiz kullanım ücreti tahsil edilir.

Bimcell Yeni Hat Ücreti

Bimcell yeni hat ücreti her sene yapılan değişikliği güncellenmektedir. Bimcell yeni hat ücreti 2021 yılında devlete ödenen vergiler ile berber 105 TL sabit fiyat ile satılmaktadır. Tüm bimcell mağazalarından yeni sim kart için 105 TL ödeyerek alabilirsiniz.

BİMcell Hediye 500 SMS Kampanyası

Kampanyaya katılır katılmaz tek seferde yükleyeceğiniz 25 TL ve üzerindeki yüklemeler karşılığında anında 500 SMS kazanabilirsiniz. BİMcell Hediye 500 SMS Kampanyası 2021 yılında da devam ediyor ve bundan faydalanmak için siz de en kısa sürede yükleme yapmalısınız. Hediye 500 SMS’i 1 ay boyunca tüm yönlere kullanabilirsiniz.

Kampanyaya 2021 yılına kadar devam edilecek ve bu kampanyadan yararlanmak için BİMCELL BONUS yazarak 4551’e göndermeniz gerekiyor. Bunun için mevcut hattınızın 4.5 G destekliyor olması gerekiyor. Aksi takdirde yenisi ile ücretsiz olarak değiştirmeniz gerekiyor.

Bimcell Yeni Hat Fiyatı Ne Kadar?

Bimcell hat taşıma nasıl yapılır?

Bimcell Yeni Hat Kaç Günde Açılır

Bimcell yeni hat alındıktan sonra genelde aynı gün içerisinde açılmasına karşın bazı durumlardan Bimcell yeni hat açılması 2 yada 3 gün sürebilir.

BİMcell Hediye 1 GB Kampanyası

Tek seferde yükleyeceğiniz 25 TL ve üzeri yüklemelerde kazanabileceğiniz bir başka kampanya da BİMcell Hediye 1 GB Kampanyası’dır. Bimcell yeni hat kampanyaları arasında bu seçeneklerden faydalanarak siz de 1 ay boyunca bedava 1 GB’ın zevkini çıkarabilirsiniz. Mükemmel bir seçim yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Kampanyaya 12 Aralık 2021 yılına kadar devam edilecek ve bu kampanyadan yararlanmak için BİMCELL BONUS yazarak 4551’e göndermeniz gerekiyor. Bunun için mevcut hattınızın 4.5 G destekliyor olması gerekiyor. Aksi takdirde yenisi ile ücretsiz olarak değiştirmeniz gerekiyor.

Bimcell Sim Kart Ücreti Faturasız

Bimcell faturasız sim kart almak için sizlerde kimlikleriniz ile beraber Bim mağazalarınıza hemen giderek yeni sim kartınızı uygun ve ucuz fiyata alabilirsiniz.

BİMcell Hediye 5 GB Kampanyası

Bimcell’in hediye internet kampanyaları için size sunacağımız bir başka seçenek de BİMcell Hediye 5 GB Kampanyası’dır. Bu kampanyadan yararlanabilmek adına tek seferde en az 40 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekiyor. Bu kampanyadan faydalanarak siz de 1 ay boyunca bedava 5 GB’ın zevkini çıkarabilirsiniz.

Kampanyaya 12 Aralık 2021 yılına kadar devam edilecek ve bu kampanyadan yararlanmak için BİMCELL BONUS yazarak 4551’e göndermeniz gerekiyor. Bunun için mevcut hattınızın 4.5 G destekliyor olması gerekiyor. Aksi takdirde yenisi ile ücretsiz olarak değiştirmeniz gerekiyor.

Bimcell Hoş geldin Kampanyası

Bimcell yeni hat alan tüm müşterilerine ekstradan 1 GB bedava internet sunuyor. Bunun için HOSGELDIN yazarak 4551’e göndermeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bimcell Bedava SMS 2021

Cum May 21 , 2021
Paylaş herkes bilsin!FacebookPinterestTwitterLinkedinRedditTumblrDiggVKLineLineBirbirinden güzel paketlerle sizlere sunulan BİMCELL üzerinden bir paket aldınız fakat paketinizde olan SMS paketi hemen bitti. Peki, şimdi ne yapacağım? diye düşünmeye son. Bimcell Bedava SMS Kampanyalarını kapsamlı bir yazı ile size aktarmaya çalıştık. Bimcell Bedava SMS 2021; BİM marketler zinciri tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen Bimcell, […]
Bimcell Bedava SMS