Bimcell Kalan Paket Sorgulama

Kalan Paket Sorgulama

BİM marketler zincirinin kurmuş olduğu BİMcell operatörü müşterilerine sunduğu Bimcell Kalan Paket Sorgulama sistemi ile de ile ön plana çıkmıştır.

Eğer gsm operatörünüzü BİMcell ile değiştirmek isterseniz bunu yapmak çok kolay ve pratiktir. Yapmanız gereken tek şey nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte size en yakın BİM mağazasına giderek görevlilerden yardım istemeniz yeterlidir. Kimlik bilgilerinizi alan görevli gerekli işlemleri yaparak sim kartınızı teslim edecektir. Hattın geçiş süreci tamamlandıktan sonra hattınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. BİMcell ile konuştuğunuz kadar ücret öder, hizmetten memnun kalırsınız.

Bimcell kalan kullanım sorgulama ve öğrenme; Bimcell kalan kullanım sorgulama işlemi için ücretsiz arama ya da ücretsiz SMS yöntemini kullanabilirsiniz.

BİMcell Kalan Paket Sorgulama Nasıl Yapılır?

BİMcell hattınızda kalan paket kullanımlarınızı merak ediyorsanız, bunu öğrenmenin birkaç yolu mevcuttur. Aşağıda sıraladığımız yöntemler ile BİMcell kalan paket sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Tuşlama ile BİMcell Kalan Paket Sorgulama
  • 9333’ü Arayarak BİMcell Kalan Paket Sorgulama
  • İnternet Sitesinden BİMcell Kalan Paket Sorgulama
  • Müşteri Hizmetlerinden BİMcell Kalan Paket Sorgulama

Bimcell Kalan Kullanım Öğrenme

İstediğiniz zaman ücretsiz bir şekilde bakiyenizi ve kalan kullanım haklarınızı, aşağıda verilen yöntemleri kullanarak sorgulayabilirsiniz;

  • Faturasız hattınızda ne kadar TL kaldığını öğrenmek için *123#’yi tuşlayarak arama yapabilirsiniz. Aramanın sonucu ise telefonunuzun ekranın görüntülenecektir.
  • Bir diğer yöntem ise 9333’ü aramaktır. Aramanızın sonucunda, hattınızda ne kadar bakiye kaldığını ve kalan kullanım haklarınızı sesli yanıt sistemi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Tuşlama ile BİMcell Kalan Paket Sorgulama

BİMcell kalan paket bilginizi öğrenmek istediğinizde faturasız hattınızdaki BİMcell Kalan Paket Sorgulama işlemini tuşlama yöntemi ile yapabilirsiniz. Bunun için, *123#’yi tuşlayarak arama yapabilirsiniz. Arama yaptıktan sonra telefonunuzun ekranında BİMcell bakiyenizi görebilirsiniz.

9333’ü Arayarak BİMcell Kalan Paket Sorgulama

9333’ü arayarak faturasız hattınızdaki kalan paket limitinizi kolayca öğrenebilirsiniz. 9333’ü aradıktan sonra kalan paket bilginiz sesli yanıt sistemi tarafından size anons edilir. Bu sayede BİMCell kalan paket sorgulama işleminizi rahatça gerçekleştirmiş olursunuz.

Bimcell SMS ile Kalan Bakiye Sorgulama

Bimcell hattınızda ne kadar SMS, dakika, internet ve bakiye kaldığını SMS aracılığı ile de öğrenebilmektesiniz;

Bimcell SMS yoluyla kalan kullanım hakkınızı öğrenebilmek için KALAN yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Mesajınızı göndermenizin ardından kalan internet, dakika ve SMS haklarınız sırasıyla görüntülenecektir.

Bimcell Kalan Paket Sorgulama

Bimcell Kalan Paket Sorgulama

İnternet Sitesinden BİMcell Kalan Paket Sorgulama

BİMcell kullanıcısı iseniz internet üzerinden BİMcell kalan paket sorgulama hizmeti alabilirsiniz. Bunun için www.bimcell.com.tr adresine girerek online işlemler kısmına giriş yapmanız gerekiyor. Giriş için gerekli bilgilerinizle birlikte online işlemler sayfasına giriş işleminizi gerçekleştirdikten sonra BİMcell kalan paket sorgulama işleminizi kolayca ve ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Eğer şifrenizi bilmiyorsanız telefonunuzdan *952#’yi tuşlayarak arama tuşuna basın. Şifreniz ücretsiz olarak anında telefonunuza gelecektir.

Bimcell Paketimde Ne Kadar SMS, Dakika ve İnternet Kaldı

Bimcell hattınızda ne kadar SMS, dakika ya da internet hakkınızın kaldığını bütün detaylarıyla öğrenmek için Bimcell resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Bimcell online işlemler menüsü üzerinden sizden talep edilen bilgileri girerek ne kadar kullanım hakkınızın kaldığını öğrenebilirsiniz. Bimcell online işlemlere girebilmek için;

  • Bimcell resmi internet sitesine girin, Buraya tıklayın
  • Ardından Bimcell Online işlemler sayfasına giriş yapın,
  • Girişte size sorulan şifreyi bilmiyorsanız telefonunuzdan *952# tuşlayarak giriş şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerinden BİMcell Kalan Paket Sorgulama

Bİmcell müşteri hizmetleri hattını arayarak hattınızda kalan paket limitinizi sorgulayabilirsiniz. Bunun için 444 4 551 nolu müşteri hizmetleri numarasını aramanız yeterlidir. Gelen yönlendirmeleri takip ederek yada müşteri temsilcisine bağlanarak BİMcell Kalan Paket Sorgulama işleminizi kolayca halledebilirsiniz.

Bimcell Kalan Paket Sorgulama

Bimcell Kullanılan Bakiye Nasıl Sorgulanır?

Bimcell internet, SMS ve dakika sorgulama ve kalan bakiyeyi sorgulama işlemlerinizi 9333 numarasını arayarak ya da *123# arama tuşuna basarak kalan internet paketlerinizi, SMS paketlerinizi ve dakikalarınızı öğrenebilmektesiniz.

Bimcell Arayarak Kalan Kullanım Sorgulama

Bimcell kalan kullanım haklarınızı 9333’ü arayarak sorgulayabilirsiniz. Sesli yanıt servisi size paket detaylarınız ve bakiyeniz ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

BİMcell Faturalı ve Faturasız Tarifeler ve Paketler

Pts May 17 , 2021
Paylaş herkes bilsin!FacebookPinterestTwitterLinkedinRedditTumblrDiggVKLineLineBu yazımızda BİMcell Faturalı ve Faturasız Tarifeler ve Paketler 2021 yılındaki Bimcell tarifeleri öğreneceksiniz. BİM ilk defa 1995 yılında 21 mağazasıyla Türkiye’deki faaliyetlerine başlamış ve ekonomik ürünleri müşteriyle buluşturmuştur. en kaliteli ürünleri ekonomik bir şekilde satın alan müşteriler zamanla BİM mağazalarını çok sevmeye başlamıştır. BİM artan müşteri potansiyeli için […]
BİMcell Faturalı ve Faturasız Tarifeler ve Paketler