Bimcell hat taşımak nasıl yapılır?

Bimcell hat taşıma nasıl yapılır

Bimcell hat taşımak için numara sahibinin en yakın Bim Market’e giderek başvuru yapması gerekiyor. Bimcell numara taşıma ücreti ödemezsiniz. Yeni Bimcell hat almak için 18 yaşından büyük olmanız yeterli.

Bimcell Hat Nasıl Alınır?

Bimcell operatörün birçok ayrıcalığından faydalanmak istiyorsanız sizlerde size en yakın olan Bim Marketlerine giderek yeni bir hat alabilirsiniz. Bim Marketlerinden yeni hat almadan önce mutlaka kimlik fotokopiniz ile gitmeyi unutmayın. Yeni hat alırken seçeceğiniz uygun tarifeler sayesinde sizlerde 2020 yılının en ucuz tarifelerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki, sırasıyla Bimcell hat nasıl alınır?

 • Bimcell hat alabilmek için, kimliğinizin fotokopisini çektirmeniz gerekmektedir.
 • Daha sonrasında herhangi Bim Mağazasına giderek abonelik sözleşmesini doldurup imzalayıp yeni bir sim kart başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Başvurmuş olduğunuz numara çok kısa bir süre içerisinde aktif hale gelmiş olacaktır.
 • Seçmiş olduğunuz tarifeyi 1 ay boyunca kullandıktan sonra bir sonraki ay ödemeye başlayacaksınız.

Bimcell Hat Almak İçin Neler Gerekir?

Numaramı Bimcell’e taşımak istiyorum diyenlerin cevabı olduk, peki Bimcell hat almak için gerekenler nelerdir? Öncelikle numara taşıma işlemi yapacaksanız herhangi bir ücret ödemeden sadece kimlik fotokopiniz ile birlikte Bim Marketlerine giderek numara taşıma işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bimcell hat almak için gereken tek evrak, hattın sahibinin sizin olmanız gerekiyor ve kimlik fotokopinin olması gerekmektedir. Bimcell hat almak için; sizlere en yakın olan Bim Marketlerine giderek işlemlerinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Bimcell hat taşıma nasıl yapılır?

Bimcell hat taşımak nasıl yapılır?

Bimcell Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bimcell hat alabilmek için sizleri en yakın olan Bim Marketlerine bekliyoruz.

 • Bimcell Kalan TL miktarımı nasıl öğrenebilirim?
  • Hattınızda kalan kontör miktarını öğrenmek için *123# yaparak sorgulama işlemini ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 • Bimcell hattımı kaybettim ne yapabilirim?
  • Bimcell hattınızı kaybettiyseniz sizlerde size en yakın olan Bim Marketlerine giderek yeni bir yedek sim kartı çıkartabilirsiniz. Lakin eğer ki sim kartınızın içeriğinde kayıtlı telefon numaraları varsa bu numaralar kaybolmuş olacaktır.
 • Bimcell hattımı nasıl kapattırabilirim?
  • Bimcell hattınızı kapattırmak ve iptal etmek istiyorsanız bunun için Bim Marketlerine giderek sözleşmenizi iptal ettirmeniz gerekiyor.
 • Bimcell hattıma nasıl kontör yükleyebilirim?
  • Bimcell hattınıza herhangi bir ek ücret ödemeden Bim Marketlerine giderek 25 – 30 – 35 – 40 – 45 – 50 TL şeklinde kontör yüklemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile Bimcell kontör yükleme işlemi için ise bimcell.com.tr adresine giderek kontör yükleme işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Bimcell hat taşımak için ne yapılır?

En yakın Bim Market’e giderek hat taşıma başvurusu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bimcell TL Gönderme nasıl yapılır?

Pts May 17 , 2021
Paylaş herkes bilsin!FacebookPinterestTwitterLinkedinRedditTumblrDiggVKLineLineBimcell TL Gönderme nasıl yapılır? Bimcell TL Transferi nasıl yapılır? Gıda sektöründen inanılmaz büyüyen bir yapıya sahip olan Bim, Bimcell hattını müşterileri için piyasaya çıkarttı. Fakat belirli bir süre sonra Türk Telekom’un alt yapısına Bimcell dahil olmuştur. Bu yüzden Türk Telekomda yapabileceğiniz birçok işlemi Bimcell’de de yapabilir, hatta […]
Bimcell TL Gönderme nasıl yapılır?