Bimcell Hat Fiyatları, Tarifeleri ve Kampanyaları

Bimcell Hat Fiyatları, Tarifeleri ve Kampanyaları

Bimcell Hat Fiyatları, Tarifeleri ve Kampanyaları

Bimcell kullananlar ya da hattını Bimcell’e taşımak isteyenlere özel, Bimcell Hat Fiyatları, Tarifeleri ve Kampanyalarını açıklıyoruz. Özellikle hattını Bimcell’e taşıyanlar bedava internet, dakika ve SMS vermektedir. Sizler de hattınız Bimcell’e taşıyarak Bimcell yeni hat kampanyasında faydalanabilirsiniz.

İster tek sefer yükleme yaparak bedava hediyeler kazabilirsin, isterseniz bir çok avantajı içerisinde barında Bimcell’e hattınızı taşıyarak bu avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Nasıl Alınır? Hattını Bimcelle Taşımak

Hattını Bimcell’e taşımak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan biri Bimcell hat nereden alınır? Nasıl Bimcell’li olurum sorusudur. Ayrıca Bimcell sim kartı nereden alınır? Bakiye kontör nasıl yüklenir? sorularına cevap vermek istiyoruz.

Yeni hat almak ya da kullandığınız hattı Bimcelle’e taşımak için yapmanız gereken tek şey kimliğinizle beraber her hangi bir Bim mağazasına gitmeniz yeterlidir. Bakiye yada kontör yüklemek için bütün Bim mağazalarını kullanabilirsiniz. Ayrıca (444 4 551) ve bimcell.com.tr iletişim kanallarını kullanarak bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Taşıma Kampanyası

BİMcell’lilere yeni avantaj! tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan herkese yurt içi her yöne 500 SMS ve 1GB İnternet HEDİYE!

Bimcell’den yeni hat alan abonelere özel, 30 gün boyunca kullanabileceğiniz hediye her yöne 250 dakika, 250 SMS ve 4 GB cepten internet fırsatı! Hattınız aktif olduktan sonra 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Hattınız ilk kez Bimcell’e taşıdığınızda  1 ay boyunca kullanabileceğin 250 Dakika, 250 SMS, 4 GB hattınıza yükleyebilmek için telefonunuzun mesaj kısmından BIMCELL BONUS yazarak 4551 göndermeniz yeterlidir. Kampanya hakkında daha ayrıntılı bilgi için 444 45 51  müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.

Bimcell 20 GB İnternet Paketi

Bol bol internet isteyenler için özel olarak hazırlanırmış Bimcell 20 GB internet paketi haftalık olarak satışa sunulmuştur. 20 TL karşılığından bir hafa boyunca kullanabileceğiniz 20 GB internet paketini almak için SMS göndermek suretiyle, BİMcell.com.tr’de yer alan Online İşlemlerdeki ilgili menüden, Mobil online uygulaması (MOİM) üzerinden veya BİMcell müşteri hizmetlerini arayarak ilgili paket için talepte bulunabilecektir.

Bimcell Hat Fiyatları, Tarifeleri ve Kampanyaları

Bimcell Hat Fiyatları, Tarifeleri ve Kampanyaları

Bimcell Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Bimcell ayrıca her ay 25 TL ve üzeri yükleme yapan kullanıcılarına 1 ay boyunca kullanabileceği  1 GB internet ve 500 SMS hediye etmektedir. 2021 yılının sonuna kadar sürmesi düşünülen bu kampanyadan her ay yararlanmanız mümkün.

Bimcell Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Bimcell bedava internet 2021 kampanyalarından biride 40 TL üstü yükleme yapan herkese hediye 5 GB internet ve 500 SMS ücretsiz olarak verecektir.

Bimcell Yeni Hat Ücreti Ne Kadar 2021

Bimcell hat fiyatları ne kadar ya da Bimcell hat ücreti hakkında da sizlere bilgi vermek istiyoruz. Genelde faturasız hatlar için kampanya Bimcell sim kart ücreti, eğer faturasız hat almayı düşünüyorsanız ödemeniz gereken ücret 2021 yılı için 105 TL olarak belirlenmiştir. Bimcell faturasız hat aldığınızda 9 GB internet 300 dakika ve 300 SMS hatlarını hediye olarak yüklenecektir.

Bimcell tanışma kampanyası ile yeni ön ödemeli kart aldığınızda yeni hattınıza 9 GB internet, her yöne 3000 dakika ve 300 SMS otomatik olarak yüklenecektir.

Bimcell Hat Fiyatları, Tarifeleri ve Kampanyaları

Bimcell Yeni Hat Kampanyası

Abonesini sayısını hızlıca yükselten Bimcell yeni hat alımlarından geçerli olan bu kampanyada yeni hat aldıktan sonra 1 ay içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir. Hoş geldin kampanyası kapsamında 9 GB internet, 300 SMS ve her yöne 300 dakika hattınıza tanımlanacaktır.

Aylık

9 GB

300 Dakika

300 SMS

HEDİYE!

Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Bimcell Yeni Hat Kaç Günde Açılır

Bimcell hat almayı düşünenlerin en çok merak ettiği sorulardan biri ise Bimcell hattın kaç güne açıldığı sorusudur. Genelde 48 saat içinde aktif olan hat bazı durumlarda 6 güne kadar uzayabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Pts May 17 , 2021
Paylaş herkes bilsin!FacebookPinterestTwitterLinkedinRedditTumblrDiggVKLineLineBimcell Müşteri Hizmetleri Numarası. Kurumsal iletişim kanallarının günümüzde gelişen teknoloji ve internet altyapıları sayesinde hizmet türünde de değişimler yaşanmıştır. Çok sayıda aboneye uygun tarifeler üzerinden mobil iletişim hizmetleri sağlayan BİMcell, müşteri memnuniyeti için muhtelif iletişim kanalları üzerinden de destek sağlar. BİMcell iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak firmanın GSM […]
Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası