Bimcell Bedava SMS 2021

Bimcell Bedava SMS

Birbirinden güzel paketlerle sizlere sunulan BİMCELL üzerinden bir paket aldınız fakat paketinizde olan SMS paketi hemen bitti. Peki, şimdi ne yapacağım? diye düşünmeye son. Bimcell Bedava SMS Kampanyalarını kapsamlı bir yazı ile size aktarmaya çalıştık.

Bimcell Bedava SMS 2021; BİM marketler zinciri tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen Bimcell, müşterilerine ön ödemeli yani faturasız hatları oldukça ekonomik rakamlara satın alabilme imkanı tanıyor.

Yalnızca BİM mağazalarında satışa sunulan BİMCELL hatlardan birini satın alan kişiler, aynı zamanda Bimcell tarafından düzenlenen kampanya sayesinde hediye sms, dakika ve internet paketine de kavuşuyorlar.

Bir ay boyunca geçerli olan Bimcell paketteki kullanım hakları sona eren müşteriler, yeni sms, dakika ya da internet paketlerini de diledikleri zaman satın alabiliyorlar.

Hızla gelişen teknolojiye yetişmek bir hayli zordur. Akıllı teknoloji sayesinde SMS servisleri oldukça gelişmiş durumda. Tüm dünya genelinde kurumsal şirketler dışında bireysel hat alanlarda SMS paketlerinden faydalanabilmektedir. Kolaylıkla SMS paketlerinden faydalanmak isteyen BİMCELL faturalı ve faturasız hat aboneleri için bedava SMS paketleri konusunda bilgi vermek istiyoruz.

Bimcell Sil Süpür Bedava SMS 

Bimcell müşterileri, Türk Telekom’un en çok kazandıran oyunlarından biri olan Sil Süpür oyununu oynayarak, tıpkı Türk Telekom müşterileri gibi her hafta sürpriz hediyeler kazanabiliyorlar.

Sil Süpür oyununu oynayarak hediye sms, internet ya da dakikalar kazanmak isteyen müşterilerin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kendi akıllı telefonlarına indirmeleri, Bimcell telefon numaraları ve şifreleri ile uygulamaya üye olmaları gerekiyor.

Tüm bireysel faturasız hat sahibi Bimcell müşterileri, Sil Süpür kampanyasına katılabiliyor.

Kampanyaya katılan kişiler, 1 hafta boyunca yalnızca Whatsapp uygulamasında kullanabilecekleri 1GB hediye internet kazanma şansını yakalayabiliyorlar.

Böylelikle Whatsapp uygulaması üzerinden sevdikleriyle ve arkadaşlarıyla doyasıya mesajlaşabiliyorlar.

Günlük 1GB, 5GB hediye internet, haftalık 1GB, 2GB internet, günlük her yöne 100 dakika ve günlük her yöne 100 dakika, Bimcell müşterilerinin her hafta kazanabilecekleri diğer hediyeler arasında bulunuyor.

Bimcell Bedava SMS Kampanyası

BİMCELL tarafından sunulan bedava SMS paketlerine rağbet devam ediyor. Bedava SMS kampanyalarından yararlanmak isteyen kişiler eğer faturasız hat sahibiyle TL yüklemesi yapması gerekir. BİMCELL aboneleri tarafından 25 TL ve üzeri yükleme yapıldığında anında 500 SMS ücretsiz olarak sunulmaktadır.

BIMCELL Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Bimcell, Bimcell yeni hat alan yeni müşterilerine de hoş geldin hediyesi olarak, 300 dakika, 300 sms ve 9GB internet armağan ediyor.

Kampanyaya katılmak isteyen yeni abonelerin hatlarının aktif olduğu günü takip eden 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp, oluşturdukları kısa mesajı 4551 numarasına kısa mesaj olarak yollamaları gerekiyor.

Yeni müşteriler, paket kapsamındaki hediyelerini onay mesajını takip eden 30 gün boyunca kullanabiliyorlar.

30 gün dolduğunda ise paketteki kalan kullanımlar, iptal oluyor.

Kampanya dahilindeki kazanımlar, tek seferli olduğundan hediyeler bir sonraki aya devretmiyor.

Bimcell Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Hattını BİMCELL operatörüne taşıyan kişilere bedava SMS sunulmaktadır. Hattını BİMCELL’e taşıyan ve yeni BİMCELL hat alan kullanıcılara yönelik olarak verilen hoş geldin SMS paketi sayesinde bedava SMS kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için başka operatördeyseniz fazla vakit kaybetmeden en yakın BİM şubesine giderek hattınızı BİMCELL’e taşıyabilirsiniz.

Bimcell Bedava SMS 2021

Bimcell Bedava SMS 2021

BİMCELL Bedava SMS Paketleri

Bimcell müşterileri, tarifelerindeki sms kullanım hakları sona erdiğinde sms paketi satın alabiliyorlar. Şu an Bimcell’de satın alabileceğiniz yalnızca tek bir sms paketi bulunuyor.

Müşteriler, 1000 sms içeren ve bir ay geçerliliğe sahip olan sms paketini sadece 5 TL gibi oldukça ekonomik bir fiyata alabiliyorlar.

Üstelik, Bimcell sms paketi, aynı ay içerisinde defalarca kez alınabiliyor. Yani bu konuda herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Müşteriler, sms hakları bittikçe 5 TL karşılığında 1000 SMS satın alabiliyorlar.

Bimcell sms paketi, iptal edilmediği müddetçe ve müşterinin hattında TL bulunması halinde bir sonraki ay da otomatik olarak yenileniyor.

Bimcell 1000SMS paketi almak isteyen Bimcell’lilerin 1000SMS yazmaları ve bu mesajı 4551’e göndermeleri gerekiyor.

SMS paketi, aynı zamanda bimcell.com.tr sitesi üzerinden ve herhangi bir BİM mağazasından da satın alınabiliyor.

Bimcell Bedava Mesaj Hakkı

Bimcell bedava SMS 2021 kampanyası kapsamından yeni hat alan Bimcell müşterileri 1 ay içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e SMS gönderdiklerinde 300 SMS hediye olarak hattınıza yüklenecektir.

Bimcell Kalan SMS Sorgulama

Bimcell tarifenizde ya da satın aldığınız ek sms paketinde kalan sms hakkınızı öğrenmek için farklı yöntemleri deneyebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzdan *123# tuşlayarak, bakiyenizi telefonunuzun ekranında görüntüleyebilirsiniz. Yani kalan sms, internet ve konuşma hakkınızı öğrenebilirsiniz.

Alternatif olarak bimcell.com.tr sitesine telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Online İşlemler menüsü üzerinden de kalan sms hakkınızı, tarife ve paket bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Bimcell kalan kullanım sorgulama işlemi için akıllı telefonunuzdan 9333’ü arayabilirsiniz.

Son olarak Bimcell hattınızdan 551’i, diğer operatörlerden veya sabit hatlardan 444 4 551 Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak da sms paketinizde kaç smsin kaldığını öğrenebilir, her konuda Bimcell müşteri temsilcisine danışabilirsiniz.

Bimcell Bedava SMS 2021

Bimcell bedava mesaj kampanyaları oldukça kısıtlı olduğundan eğer yukarıdaki kampanyalardan yararlanmazsanız oldukça uygun olan SMS paketlerini alabilirsiniz. 5 TL 1000 mesaj almak için 1000SMS yazıp 4551’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

1000 SMS

5 TL

1000SMS yazıp 4551‘e gönderin

*120#‘yi tuşlayıp SMS Paketleri‘ni seçin

Bimcell SMS İptali Nasıl Yapılır?

1000 SMS içeren paketinizi iptal ettirmek için telefonunuzun mesajlaşma bölümüne girmeli, IPTAL 1000SMS yazarak, oluşturduğunuz bu mesajı 4551’e yollamalısınız.

Bimcell Bedava SMS Hilesi

Bimcell bedava sms hilesi ve Bimcell bedava mesaj hilesi bir çok kişinin merak ettiği konulardan biridir. Bimcell bedava sms hilesi Bimcell’de yoktur. Sizlere yukarıda verdiğim kampanya paketlerine katılarak Bimcell ücretsiz sms kazanabilirsiniz.

Bimcell Bedava Mesaj Hilesi

Bimcell bedava mesaj hilesi Bimcell hat sahiplerinin bedava SMS kazanmak için araştırdığı konuların başında gelmektedir. Bimcell bedava mesaj hilesi olmasa da, telefonunuzun mesaj bölümüne 100 yazıp 4551’e kısa mesaj gönderdiğinizde hattınıza bedava 100 SMS hakkı tanımlanacaktır.

Bimcell TL Yükleme En Az Ne Kadar?

Bimcell’de yalnızca ön ödemeli yani faturasız hatlar bulunuyor. Hattınıza TL yüklemek istediğinizde bu işlemi, bimcell.com.tr sitesi üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bu noktada hattınıza site üzerinden kredi kartı bilgilerinizi kullanmak suretiyle en az 25 TL, maksimum 50 TL yükleyebiliyorsunuz. Yani 50 TL üstü için bir yükleme yapamıyorsunuz.

Yüklediğiniz TL’leri daha sonra paket satın alarak, sms, konuşma ya da internet paketlerine çevirebiliyorsunuz.

Örneğin, hattınızdaki TL ile 1000 SMS satın almak istediğinizde 1000SMS yazarak, oluşturduğunuz mesajı 4551’e göndermeniz gerekiyor. SMS paketiniz bittikçe tekrar aynı mesajı göndererek, yeni sms paketinizi alabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Mumcu'nun katili Mehmet Ağar mı?

Paz May 23 , 2021
Paylaş herkes bilsin!FacebookPinterestTwitterLinkedinRedditTumblrDiggVKLineLineYayımladığı videolarla ülke gündeminde yer bulan Sedat Peker, Uğur Mumcu‘nun katilinin Mehmet Ağar olduğuna işaret etti. 7. videosunu sabah saatlerinde yayına veren Sedat Peker, yaptığı açıklamalar arasında değindiği, öldürülen gazeteci Uğur Mumcu’nun katil zanlısının Mehmet Ağar olduğunu iddia etti. Peker 23 Mayıs tarihinde yayınladığı videosunda şunları söyledi: “Uğur Mumcu, […]
Mumcu'nun katili Mehmet Ağar mı?