Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları çok kolay, bu konuda arayışa giren kullanıcılar yazımızı inceleyerek bilgi ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. BİMcell bedava internet paketleri sayesinde kendisine müşteri çekmek isteyen BİMcell kendisinden hat alan veya hattını transfer eden kullanıcılara anında Bedava İnternet vermektedir.

Bimcell bedava internet 2021 yılında yaptığı kampanyalar ile abone sayısını her geçen gün artıran operatörlerden biri olmuştur. Bimcell bedava internet kazanma yolları hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Abone sayısını her geçen gün artıran ve diğer operatörler ile rekabet edebilmek için cazip kampanyalar yapan Bimcell iletişim sektöründe hızlıca büyümektedir. Bimcell abonesi olmak için kimliğiniz ile Bim mağazalarından hattınızı alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece faturasız hatlara hizmet veren Bimcell kampanyalarından yararlanmak için hemen sizde Bimcell’e geçebilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma Nasıl Yapılır?

 BİMcell bedava internet paketlerine göz attığımızda bu firmanın yeni müşterilerine etkili paketler sunduğunu ve yeni kullanıcılarına 4GB bedava internet ve bunun yanın da 250 dakika,250 SMS Bedava verilmektedir. BİM alışveriş mağazalarına uğrayarak 50 TL ücreti olan hattınıza Kimliğiniz ile beraber sahip olabilirsiniz. Anında BİMcell Bedava İnternet ve paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni hat alma dışın da BİMcell‘e numarasını taşımak isteyen kullanıcılara da BİMcell bedava internet paketleri anında hediye edilmektedir.

Bimcell yeni müşteriler elde etmek için 2021 yılında oldukça cazip kampanyalar yaparak müşteri ağını artırmak istemektedir. Özellikle yeni hat alanlara yönelik etkili kampanyalar yapan bimcell yeni hat alan bütün müşterilerine tanışma paketi olarak;

  • Yeni hat alan müşterilere özel 300 dk
  • 300 SMS
  • 9 GB ücretsiz 1 aylık internet

Hattını Bimcell’e taşıyanlar ve yeni hat alanlara özeli kampanyadan sizde yararlanmak için kimliğinizle beraber Bimcell’e gitmeniz yeterli.

Bimcell Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Bimcell 5GB Bedava internet kampanyası ile kullanıcılar 4 GB ücretsiz intenret ve 500 bedava sms kazanmaktadır. Son zamanla Bimcell yaptığı kampanyalar ile adından oldukça söz ettirmek te ve her geçen gün bünyesine yeni müşteriler dahil etmektedir. Bimcell gsm firmasının yapmış olduğu bu güncel bedava internet kampanyası ile hatlarına 40 TL ve üstü yükleme yapan Bimcell aboneleri 4 GB Bedava İnternet sahibi olmaktadırlar.

Bimcell Hat Ne Kadar

Bimcell yeni hat kampanyası kapsamında kimlikleri ile Bimcell gidip yeni hat alındığında Bimcell hat fiyatı 85 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca yeni hat alımlarında 1 ay boyunca geçerli 9 GB bedava internet, her yöne 300 dakika ve 300 SMS hattınıza hediye olarak yüklenecektir.

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

BİMcell Bedava İnternet Paketleri Nelerdir?

Mobil GSM operatörleri arasında yer almaya ve hizmet vermeye başlayan BİM, yaptığı yatırımlar ve etkinlikle sonrasın da tercih sebebi GSM operatörü olmak için BİMcell bedava internet paketleri sunarak genç kullanıcılar için her geçen gün daha da fazla tercih edilmektedir.

BİMCELL farklı farklı kampanyalar , avantajlar ve kalitesiyle ön plana her geçen gün daha da fazla çıkmakta bunun yanı sıra bu hizmetleri de cazip fiyatlarla vermesi ile kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir. BİMcell bedava internet paketleri Aşağıda sizler için paylaştık.

  • Dost 2 GB Paketi içeriğinde 2 GB internet ile birlikte 600 dakika konuşma ve 600 SMS paketi ile sadece 19 TL’ye satılmaktadır.
  • Dost 5 GB Paketi içeriğinde 5 GB internet ile birlikte 750 dakika konuşma ve 750 SMS paketi ile sadece 29 TL’ye satılmaktadır.
  • Dost 10 GB Paketi içeriğinde 10 GB internet ile birlikte 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS paketi ile sadece 39 TL’ye satılmaktadır.

Bimcell Bedava İnternet 2021

Yaptığı bir birinden güzel kampanyalar ile abone sayısını her geçen artıran Bimcell yeni yıl kampanası ile beraber artık 40 TL üstü yükleme yapan bütün abonelerine 5 GB bedava internet ve 500 SMS hediye etmektedir. 25 TL üstü yüklemeye Bimcell bedava internet 2021 kampanyası aktif olarak devam etmektedir.

BİMcell 1 GB Bedava İnternet 2021

Bimcell yapmış olduğu güncel kampanyası ile varlığını her geçen gün arttırma da ve yeni müşteriler kazanmaktadır. Bimcell gsm firmasına hattını taşıyan veya yeni hat alan kullanıcılar yararlanabileceği bu bedava internet kampanyası ile aboneler ücretsiz internet yanı sıra bedava dakika ve bedava sms kazanmaktadırlar.

Yeni hat kullanıcılarının bu kampanyadan yararlanabilmesi için abonelik olmalarından itibaren 30 gün için kampanya ya katılım sağlamaları gerekmektedir. Telefonlarının mesaj bölümünden BİMCELL boşluk BONUS yazıp 4551‘ e sms gönderen kullanıcılar tam 1 ay geçerli 6 GB cepten bedava internet, her yöne 250 Dakika ve bedava 250 sms hediye edilmektedir.

BİMcell ayrıcakları avantajları ve fiyatları sebebi ile BİMcell bedava internet paketleri en çok tercih edilenler arasında yer almakla beraber internet paketleri sayesinde avantajlı olmaktadır. Devamlı süren 1GB Bedava İnternet paketleri sadece faturasız hat sahiplerine özel olması yanın da hatlarına 25 TL ve üzerinde TL yüklemeleri sayesinde hiçbir işlem yapmalarına gerek olmaksızın hatlarına otomatik olarak yüklenmektedir. Tabi sadece Bedava İnternet değil internet yanında 500 DK Bedava Konuşma da hatlarına yüklenmektedir.

Hattınıza yüklenen bu Bedava İnternet ve BİMcell Bedava Dakika hakkınızı 1 ay boyunda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. BİMcell bedava internet paketleri kampanyasından ayda 1 sefer faydalanabilirsiniz. Aylık olarak yapacağınız yüklemelerden tekrar Bedava İnternete sahip olabilirsiniz.

Bimcell Yeni Yıl Bedava İnternet

25 TL üstü yüklemeye 1 GB bedava internet veren Bimcell 40 TL üstü yükleme yapıldığında yeni yıl kampanyası olarak 5 GB bedava internet vermektedir.

Bimcell yılbaşı bedava internet kampanyasında hattınıza her yükleme yaptığınızda ücretsiz internet hattınıza yüklenecektir.

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

500 SMS

HEDİYE!

Tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli!

Aylık

1 GB

HEDİYE!

Aylık

5 GB+500 SMS

HEDİYE!

Tek seferde 40TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli

Aylık

9 GB

300 Dakika

300 SMS

HEDİYE!

Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

BIMcell EBA 8 GB Bedava İnternet

Yaşanan pandemi dolayısı ile tüm operatör firmaların yaptığı kampanyalar ve uzaktan eğitime vermiş olduğu desteğe Bimcell’de katılmış olup, uzaktan eğitime destek vermektedir. Buna göre Bimcell uzaktan eğitim programı dahilin de kullanılması adına 8 gb eba bedava internet vermektedir.

Bimcell, Eğitim Bilişim Ağı ismi olarak  faaliyette bulunan yani EBA online eğitim programı dahilinde kullanılması adına cepten 8 GB internet hediye etmektedir. Eba kullanan öğrencilere verilen Bimcell Eba 8 GB Bedava internet kullanmış olduğunuz hattınıza her ay otomatik olarak yüklenmektedir.

Bimcell Bedava İnternet Kampanyası

Uygun fiyat politikası ile hizmet veren bimcell bedava internet 2021 kampanyaları yeni ve eski bütün müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Bimcell bedava internet kazanma kampanyası ilse sizde 30 gb kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

BİMcell 10 Kasım Bedava İnternet Paketi Kazanma

Diğer GSM operatörleri daha önceki yıllarda 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel kampanya düzenlerken, BİMcell tarafından bugüne özel bir kampanya hiç yapılmamakla beraber BİMcell kullanıcıları bu anlamda Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma hediye edilmesini talep etmektedir.

Bimcell 30 GB Bedava İnternet

Bimcell bedava internet kampanyası kapsamında 30 GB hediye internet sahibi hemen 30GB yazarak 5555‘e SMS göndermektedir. 1 ay boyunca geçerli 30 GB bilgilendirme SMS sonrası hattınıza yüklenecektir.

Bimcell 4.5 G Cepten Bedava 30 GB İnternet

Bimcell abonelerinin yararlanabileceği bir kampanyalardan bir diğeri ise 4.5G 30 GB Bedava İnternet kampanyasıdır. Bu kampanya ya katılım sağlayabilmek için 4.5 G uyumlu hat almak ya da mevcut hattınızı 4.G uyumlu sim kart ile değiştirmenizin ardından Bimcell 30 GB Bedava internet sahibi olabilmektesiniz.

Hattınız 4.G olarak almanız ve değiştirmenizin ardından 30 GB Bedava İnternet Bimcell kullanıcıların hatlarına otomatik olarak yüklenmektedir.

Bimcell 4.5G Geçiş Yap Bedava 30 GB İnternet

Bimcell aboneleri 4.5 uyumlu sim karta geçiş yaptıklarında ücretsiz sim kart değişikliği ve 30 gb internet sahibi oluyor. Bim mağazalarından sim kartınızı 4.5g uyumlu sim kartla değiştirdikten sonra , 4.5G 30GB yazarak 5555’e SMS görmeniz yeterli. 30 GB bedava internetiniz hattınıza tanımlandıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell 25 TL ve Üstü Yüklemeye 1 GB Bedava İnternet

Hattınıza 25 tl ve üstü yükleme yapan bütün aboneler 500 sms ve 1 gb aylık internet hediye edilecektir. Her hangi bir taahhüt ve sözleşme olmadan Bimcell hattını denemek için 25 tl yükleyerek kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için her hangi bir şart yoktur bütün abonelere açıktır. Her yüklemeye bedava internet kazanmanız mümkün.

Hattınıza 25 tl yüklediğinizde bedava internet hakkı otomatik olarak tanımlanır. Ayda 1 defa Bimcell 1 gb bedava internet hakkı verilmektedir. Hediye internetin kullanım süresi 1 aylıktır.

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bimcell Hediye İnternet

Bimcell kalitesi ile tanışmak isteyenlere özel olarak sunulan bu kampanyada Bimcell sim kart alanlara özel bir ay boyunca kullanabilecekleri 250 dakika, 250 SMS VE 6 GB internet hediye edilecektir.

Bimcell sim kartınızı aldıktan sonra 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551 mesaj gönderdiğinizde hediye haklarınız hattınıza yüklenecektir.

Bimcell 5 GB Bedava İnternet Kampanyası 2021

Bimcell yeni yıl kampanyası olarak abonelerine 5 GB bedava internet vermektedir. Tek seferde hattınıza 40 TL üstü yükleme yapan herkese hem 5 GB ücretsiz internet hem de 500 sms hediye edilecektir. Hattınıza bakiye yüklediğinizde hediye internetinizi otomatik olarak tanımlanacaktır. Hediye internetin kullanım süresi 1 aydır.

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell bedava internet 2021 kampanyaları hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştım. Genelde Bimcell hat kullanıcılarının merak ettiği sorulardan biride Bimcell bedava internet hilesi var mıdır sorusudur. Faturasız hatlara yönelik hizmet veren Bimcell hatlarında her hangi bir hile yapmak mümkün değildir. Eğer internet paketiniz biterse ek paket alarak internet hakkı elde edebilirsiniz.

Bimcell bedava internet 2021 kazanmak için 25 tl üstü yüklemek ve Bimcell tarifelerinden birine geçmeniz gerekmektedir.

Bimcell Ücretsiz İnternet 2021

Belli dönemlerde kısa süreli bedava internet paketleri dağıtan ve kampanya yapan Bimcell bedava internet 2021 güncel kampanyalarını sizler için derlemeye çalıştık. Yeni kampanyalardan ve ücretsiz internet kazanma sitemizi takip edebilir ayrıca yorum kısmında diğer kullanıcıların yorumlarını okuyarak yardımlaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bimcell Kalan Paket Sorgulama

Pts May 17 , 2021
Paylaş herkes bilsin!FacebookPinterestTwitterLinkedinRedditTumblrDiggVKLineLineBİM marketler zincirinin kurmuş olduğu BİMcell operatörü müşterilerine sunduğu Bimcell Kalan Paket Sorgulama sistemi ile de ile ön plana çıkmıştır. Eğer gsm operatörünüzü BİMcell ile değiştirmek isterseniz bunu yapmak çok kolay ve pratiktir. Yapmanız gereken tek şey nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte size en yakın BİM mağazasına giderek […]
Kalan Paket Sorgulama