Bimcell Arama Dökümü ve Konuşma Geçmişi Nasıl Çıkarılır?

Bimcell Arama Dökümü ve Konuşma Geçmişi Nasıl Çıkarılır?

Bimcell Arama Dökümü ve Konuşma Geçmişi Nasıl Çıkarılır? Bimcell arama dökümü ve Bimcell konuşma detaylarını geriye dönük olarak 6 aylık süreç için çıkarabilirsiniz.

Yasal olarak hat sahibinin konuşma, SMS ve internet kullanımı hat sahibinin incelemesi için 6 ay saklanmaktadır.

Sizlere bu yazımızda Bimcell arama dökümü nasıl alınır? ve Bimcell konuşma detayı nasıl çıkarılır sorularına cevap vermeye çalışacağız.

Bimcell Konuşma Dökümü Nasıl Çıkarılır?

Bimcell abonesiyseniz ve kiminle, ne zaman, ne kadar konuştuğunuzu öğrenmek istiyorsanız ‘arama dökümü ve konuşma dökümü’ çıkarabilme imkanına sahipsiniz. Bunun yanı sıra son bir ay içinde kimlerle ne kadarlık bir görüşme yaptığınızı, görüşmelerinizin faturanıza ne kadar yansıdığını detaylı olarak görüntüleyebilmektesiniz. Bimcell Arama Dökümü ve Konuşma Geçmişi Nasıl Çıkarılır sorusunun cevabını sizler için yanıtlamaya çalıştık.

Bimcell Arama Dökümü ve Konuşma Geçmişi Nasıl Çıkarılır?

Bimcell Arama Geçmişi Öğrenme

Bimcell Arama Geçmişi Öğrenme için birden fazla yöntem kullanabilme şansına sahipsiniz;

Bu yöntemlerden ilki Bimcell Müşteri Hizmetleri’ni aramak ve müşteri temsilcisi yetkililerinden mail yoluyla geçmiş aramalarınızı ve bu aramaların fiyat dokümanlarını talep etmektir. 444 4 551 numarasını tuşlayarak, müşteri hizmetleri yetkililerine bu talebinizi iletebilme şansına sahipsiniz.

İkincisi olarak ise en yakın Bimcell bayisine giderek, arama geçmişinizin dökümü talep etmek olacaktır.

Eğer bahsettiğimiz bu iki yöntemle de fazla zaman kaybetmek istemiyorsanız, Bimcell web sitesine giriş yapabilir; Online İşlemler menüsüne gelerek, buradan geçmiş aramalarınıza ve aramalarınızın fiyatlandırılmasına dair bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bimcell Arama Geçmişi Dökümü Silme

Bimcell arama, SMS ya da internet geçmişiniz belirli dönemler olarak sisteme kaydedildiğinden dolayı herhangi bir silinme durumu söz konusu değildir. Yasal olarak arama detayları sizler için belirli dönemler içerisinde saklanır ve bu dönemin sonunda ise otomatik olarak silinir.

Bimcell Arama Dökümü ve Konuşma Geçmişi Nasıl Çıkarılır?

Bimcell Arama Dökümü ve Konuşma Geçmişi Nasıl Çıkarılır

Bimcell Başkasının Arama Geçmişini Sorgulama

Bimcell Başkasının Arama Geçmişini Sorgulama işlemi bulunmamaktadır. Kendinizinkinden başka birinin arama geçmişini sorgulama imkânınız bulunmamaktadır. Bu hizmet tamamen kişiye özel bir hizmettir, ayrıca başkasının arama geçmişinin sorgulanması yasal değildir.

Bimcell Konuşma Geçmişi Nasıl Öğrenilir?

Bimcell Konuşma Geçmişi Nasıl Öğrenilir? Bimcell konuşma geçmişi ve Bimcell konuşma detayları hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilmek için her ay düzenli bir şekilde faturanızdaki detayları, ek bir ücret ödemeden talep etmenizin mümkün olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra;

Bimcell müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz halinde sisteme kaydettiğiniz e-mail adresinize konuşma geçmişi detaylarının gönderilmesini,

Bimcell web sitesinin online işlemler sekmesi üzerinden de yine aynı işlemin yapılmasını talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bimcell Bedava Dakika 2021

Cum May 21 , 2021
Paylaş herkes bilsin!FacebookPinterestTwitterLinkedinRedditTumblrDiggVKLineLineBimcell bedava dakika yapma ve kazanma 2021 yılı hile gibi kampanyalarına geçmeden önce kısa bilgi; BİM market zincirine ait olan telekomünikasyon hizmeti veren Bimcell altyapısını Türk Telekom’dan sağladığı bir gsm markasıdır. Bu nedenle aynı Türk Telekom hattı gibi Bimcell gsm şirketi de abonelerine benzer tarz da fırsat ve […]
Bimcell Bedava Dakika